0 Sitene Ekle
 
Yeni Yıl NAR ile bereketleniyor!

Yeni Yıl NAR ile bereketleniyor!

Bu yılbaşında sevdiklerinize hem şaşırtıcı hem de tadına doyulmaz bir hediye vermek ister misiniz?

Eğer cevabınız “Evet” ise NAR Gourmet'nin önerileri tam size göre! NAR, "Benim hediyem farklı olmalı" diyenlerin işini kolaylaştırdı ve zengin koleksiyonundan en özel ürünleri bir araya getirdiği “Yılbaşı Kutuları” hazırladı. NAR’ın “Yılbaşı Kutuları” sevdikleriniz için lezzetli bir sürpriz olacak.


Zeytinyağları, reçelleri, marmelatları ve diğer doğal ürünleriyle lezzet dünyamızda fark yaratan NAR Gourmet yılbaşı için de farklı hediye seçeneklerini sunuyor. Şık paketleriyle ülkemizde bir ilki gerçekleştirirerek lezzetli ürünlerini hediye alternatifi haline getiren NAR, bu yılbaşı için çok özel “Yılbaşı Kutuları” hazırladı.

NAR’ın “Yılbaşı Kutuları”nda neler mi var? İlk seçenek olan “standart kutu” tüm ürün ailesinden tatlar içeriyor. Tek Bahçe Natürel Sızma Zeytinyağı ve Natürel Çeşnili Zeytinyağı ile birlikte; organik sirke, organik ekşi, organik pekmez, doğal ve katkısız reçel veya marmelat ve Anadolu Zeytinyağı Koleksiyonu’ndan yöresel zeytinyağı bir araya gelerek zengin bir hediye paketi oluşturuyor.

Erken hasat zeytinyağı, Anadolu zeytinyağı ve çeşnili zeytinyağı’ndan oluşan “zeytinyağı kutusu” ile reçel, marmelat , organik pekmez, çeşnili zeytinyağı ve baldan oluşan “kahvaltı kutusu” ise diğer “Yılbaşı Kutusu” seçenekleri.

Yılbaşı kutusu ile birlikte NAR’ın diğer tüm kutulu ürünleri birer hediye alternatifi olarak düşünülebilir. Zengin koleksiyonunda yer alan zeytinyağı çeşitleri, şık tadım tabağıyla organik zeytinyağı ve baharat eşleşmeleri, natürel çeşnili zeytinyağı seti,  organik sirke, organik pekmez ve ekşi setleri, birbirinden lezzetli reçel ve marmelatlar, lokum ve akide şekerleri özel tasarımlı paketlerinde lezzet severler için öneriliyor.


 

 

 


Etiketler: ,
 
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.