0 Sitene Ekle
 
Herkes havasını Akmina ile seçecek!

Herkes havasını Akmina ile seçecek!

Akmina maden suyunu yeni bir boyuta taşıyor; En havalı Akmina şimdi de 330 ml’lik kutuda

Doğal zengin mineralli Akmina, gençlere gün içinde yaşadıkları farklı havalara uygun iki farklı içecek alternatifi sunuyor. Akmina, ferahlamak isteyenlere Havası Ferah Limon’u, havasını değiştirmek isteyenlere Havası Kışkırtıcı Elma’yı öneriyor.


Üstelik Limon ve Elma lezzetli Akminalar şimdi de 330 ml’lik kutuda!

 

Maden suyu pazarının yenilikçi, ve havalı markası Akmina, yeni tüketici trendlerini göz önünde bulundurarak maden suyunu yeni bir boyuta taşıdı. Yenilenen lezzetlerini 330 ml’lik kutuda sunan Akmina, gençlere havalarını seçme fırsatı veriyor.


Gençlere gün içindeki susuzluklarını giderme ve ferahlama ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde karşılama imkanı sunan Akmina, yeni konseptiyle gençlerin havalarını seçmelerine de yardımcı oluyor. Akmina, Havanı Seç konseptiyle kendini ferah hissetmek isteyenlere Havası Ferah Limon’u, havasını değiştirmek isteyenlere de Havası Kışkırtıcı Elma’yı öneriyor.


Akmina bu yeni lansmanı  ile gençlerin en çok tercih ettiği sağlıklı ve havalı içecek olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.


Eşsiz Bolu Akkaya kaynağından çıkarılan Akmina dengeli mineral yapısı sayesinde düşük sodyum oranı  ile fark yaratıyor.

 

 


Etiketler: ,
 
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.