0 Sitene Ekle
 
Elidor saç kremi, saçınızı kalkan gibi koruyor!

Elidor saç kremi, saçınızı kalkan gibi koruyor!

Elidor’un yıpranmış saçlar uzmanı Thomas Taw, saç kreminin bilinmeyen gerçeklerini anlatıyor!
Doğru ve etkin saç bakımı için şampuanın yeterli olmadığını vurgulayan dünyaca ünlü saç bakım uzmanı Thomas Taw, Türk kadınlarına 10 numara saçlara kavuşmaları için ipuçları veriyor ve saç kremiyle ilgili bilinmeyen gerçekleri anlatıyor.

Doğru ve etkin saç bakımı için şampuanın yeterli olmadığını vurgulayan dünyaca ünlü saç bakım uzmanı Thomas Taw, Türk kadınlarına 10 numara saçlara kavuşmaları için ipuçları veriyor ve saç kremiyle ilgili bilinmeyen gerçekleri anlatıyor.


Elidor’un Thomas Taw ile işbirliği sayesinde artık ipeksi saçların sırrı gizli kalmıyor!

 

Saç bakımı için sadece şampuan kullanıyorsanız, saç kremini saçınızın diplerine uyguluyorsanız, saç kreminin saçları yağlandırıp döktüğünü ya da kepek yaptığını düşünüyorsanız dünyaca ünlü saç uzmanı Thomas Taw’a kulak verin. Elidor’un yıpranmış saçlar konusunda uzmanı Thomas Taw, saç kremi kullanımıyla ilgili yaptıklarınızın ve bildiklerinizin yanlış olduğunu söyleyerek, saç kreminin doğru kullanımını kadınlara anlatıyor. Thomas Taw, saçın dış etkilere maruz kalmasıyla meydana gelen yıpranmayı gidermek için şampuan kullanımının yeterli olmadığına dikkat çekiyor. Elidor uzmanı Taw, saç kreminin koruyucu kalkan işlevi gördüğünü, saçı dış etkilerden koruduğunu ve beslediğini söylüyor. Taw, şampuan sonrasında henüz saç ıslakken, saçın sadece uçlarına 1 dakika boyunca masaj yapılmasını ve durulayarak duştan çıkılmasını öneriyor. Saç bakım kremleri, ıslak saça kayganlık, kuru saça kolay taranma imkanı sunuyor, saçın elektriklenmesini önlerken saça kaybettiği parlaklığı geri kazandırıyor.

 

Thomas Taw’ın Elidor için geliştirdiği Elidor Nemlendirici Bakım Serisi, Seramid Macadamia besleyici kompleksi ile zenginleştirilmiş formülüyle en kuru ve sert saçları bile temizlerken yumuşatıcı içeriği ile saçlara ipeksi görünümünü ve yumuşaklığını geri kazandırıyor. Elidor Onarıcı ve Yapılandırıcı Bakım Serisi ise besleyici zeytin serumu kompleksi ile zenginleştirilmiş formülüyle saçları temizliyor, 2 haftalık yeniden yapılandırma programı ile saçların yıpranmış kısımlarını onarıyor. Elidor uzmanı Taw, düzenli olarak kullanılan saç bakım kreminin 10 üzerinden 10 alacak ipeksi saçların sırrı olduğuna dikkat çekiyor.

 

Her yıkamada şampuanla birlikte mutlaka kullanılması gereken Elidor Saç Bakım Kremleri, saçlarınızı 14 günde özlemini duyduğunuz güçlü ve ışıltılı haline kavuşturacak.

 

Saçla ilgili bilinen 10 yanlış:

 

 

Yanlış 1: Saçların sadece köklerine iyi bakmak, saça iyi bakmak için yeterlidir.

Saçların uçları daha kuru ve yıpranmış halde olduğundan daha çok bakıma ihtiyaç duyar.

 

Yanlış 2: Saçlara zeytinyağı ile bakım yapmak sağlıklı ve güzel saçlara sahip olmak için yeterlidir.

 


Zeytinyağı saç deriniz için faydalıdır ancak saç uçlarının özel olarak beslenmesi gerekir. Bu da yalnızca besleyici bakım kremi ile gerçekleştirebilir, sadece zeytinyağı yeterli değildir.

 

Yanlış 3: Bakım kremi kullanmak fazla vakit ve emek gerektiriyor.


Bazı bakım kremleri için bu doğru olabilir ama hepsi için değil. İyi bir bakım kremini saçınızda sadece 1 dakika bekletin ve ardından durulayın. Mükemmel sonuç için bu kadarı yeterli.

 

Yanlış 4: Bakım kremleri saçıma zarar verir.


Bu yanlış bir bilgi. Bakım kremleri saçın beslenmesini sağlar. İçinde ginseng, yoğurt, soya ve yumurta gibi doğal besinler vardır; bunlar da saçın mükemmel olmasını sağlar.

 

Yanlış 5: Bakım kremi sadece sorunlu saçlar için gereklidir.


Aslında saçlar ölü proteinlerden oluşur ve kendini yenileyemez. Bu sebeple en sağlıklı saç bile zamanla kurur, kırılır. Saçların kuruyup kırılmasını önlemek için besleyici bakım kremine ihtiyacı vardır.

 

Yanlış 6: Saçımın dolanmasını engelleyemiyorum ve bunun bir çözümü yok.


Bunun çözümü her gün saç bakım kremi kullanmaktadır. Bu sayede mükemmel yumuşaklıkta saçlara sahip olurken saçınızda oluşan düğümlenmelerden de kurtulursunuz. Saç kremi kullandıkça saçlarınız daha da güzelleşir.

 

Yanlış 7: Bakım kremini saç derisine uygulamak gereklidir.


Besleyici bakım kremi saçın daha çok uç kısımlarını beslemek için üretilmiştir. Bu sebeple saç derisine değil, saçın kendisine masaj yaparak kullanmak gerekir.

 

Yanlış 8: Bakım kremi özel durumlarda kullanılır.


Besleyici bakım kremleri saçın günlük beslenmesini sağlar. Sadece özel durumlarda değil, her zaman mükemmel ve sağlıklı saçlara sahip olmak için kullanılmalıdır.

 

Yanlış 9: Bakım kremleri saçı yağlandırır ve ağırlaştırır.


Saçınızın yağlı ve ağır görünmesine neden olan, saç derinizdeki aşırı yağlanmadır. Besleyici bakım kremi saçınızın her telini nemlendirerek düğümlenmesini engeller. Saç bakım kremi kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta, ürünü saç derisine değil saçın kendisine uygulamaktır.

 

Yanlış 10: Bakım kremi kepeğe sebep olur.

 


Tamamen yanlış bir bilgidir. Kepek oluşumunun birden fazla nedeni vardır, bunlardan biri de sağlıksız saç derisidir. Kepeğin, besleyici bakım kremi kullanımı ile ilişkisi yoktur.

 


Etiketler: ,
 
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.