0 Sitene Ekle
 
Anael'de çocuk yogası ve perküsyon dersleri

Anael'de çocuk yogası ve perküsyon dersleri

Çocuğunuzun yaratıcılığını, hayal gücünü ve özgüvenini artırmaya yardımcı olacak farklı ve eğlenceli bir atölye çalışması arıyorsanız Anael Aile Merkezi’nin çocuk yogası ve perküsyon derslerini takip edebilirsiniz.

Eylül ayına kadar her perşembe saat 10:30-11:30 arası düzenlenecek Çocuk Yogası ve 11:30-12:30 arası gerçekleştirilecek Davulumdan Masallar derslerini kaçırmamak için rezervasyonunuzu bir an önce yaptırın.
 

 

Aileler için en güncel ve doğru bilgileri deneyimleriyle harmanlayan uzman ekibiyle hizmet veren Anael Aile Merkezi, yaz tatilinde olan çocuğunuz için eğlenceli iki atölye seçeneği sunuyor. Eylül ayına kadar Anael’de her perşembe saat 10:30-11:30 arasında Çocuk Yogası, 11:30-12:30 arasında ise Davulumdan Masallar atölye dersleri düzenleniyor.
 

 

Yoga pozlarındaki denge, koordinasyon ve hareket içeriği çocuğun doğasında var olan yaratıcılık ve hayal gücünü besliyor. Yoga, rekabetin olmadığı güvenli bir ortamda çocukların kendi içlerindeki güzelliği keşfetmelerine, özgüvenlerini artırmalarına, bedenlerinde rahat etmelerine ve kendi içleriyle temas etmelerine yardımcı oluyor.
 

 

Çocuk Yogası’nın ardından gerçekleştirilen Davulumdan Masallar dersinde ise Serkan Kırmızı ve çocuklar davul ve ritimlerle müziği ve oyunu yazıyorlar. İnteraktif bir çalışma ile çocukların ritim duygusu, yaratıcılığı ve drama yeteneğinin gelişmesine destek olunuyor.
 

Bu dersleri kaçırmamak için mutlaka yerinizi ayırtın.
 

Kayıt için: 0212 351 1040 veya info@anael.com.tr

 


Etiketler: ,
 
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.